Hamak bel ve boyun ağrılarını azaltır.

Hamağın keyif veren özelliğinin haricinde birçok faydası bulunmaktadır.

Özellikle bütün gün bilgisayarın karşısında oturanların, bel ve boyun ağrıları olur. Eve gelince hamakta dinlenmek bel ve boyun ağrılarını azaltır. Yatakta yatmaktan farklı olarak; hamak, ağırlığın, vücudun yüzey alanına eşit dağılımını sağlayarak vücudu sarar. Bu sayede, kasların üzerine binen ağrılık azalır ve basınç noktalarındaki acı azalır. Hamağın bu faydası brezilya hamakları için geçerlidir. Hamak keyfi hamakları brezilya çeşidi hamaktır.

Hamak odaklanmayı ve konsantrasyonu artırır.

Beynin bir parçası olan beyin korteksi, odaklanmayı ve konsantrasyonu sağlar. Uzmanlara göre, sallanma, beyin korteksini uyararak daha iyi konsantrasyon sağlar. Hamağın hafif salınımı ile, hamakta kitap okumak, koltukta oturup kitap okumaya göre daha rahatlatıcıdır.

Hamakta kaliteli uyunur.

Hamakta, daha hızlı uykuya dalınır ve az dönüldüğünden dolayı kaliteli uyku uyunur. Hatta brezilya hamaklarında dönmek neredeyse imkansızdır.

Hamak ideal kan dolaşımı sağlar.

Hamakta, baş vücut hizasının üzerinde durur. Böylece ideal kan dolaşımını sağlanır. Nefes alıp verme daha düzenli olur.

Hamak rahatlatır, stresi azaltır.


Bebekleri, bebek hamağında uyutmak, geleneksel ve bebekleri sakinleştiren etkili bir yöntemdir. Hatta yurtdışında doğum servislerinde, bebek bakımında, bebek hamağı kullanılması tavsiye edilmektedir. Bebek hamağının bir annenin hayatını kolaylaştıran birçok faydası bulunmaktadır.

Bebek hamağın doğal salınımları sayesinde ve bebekler kendilerini anne rahminde gibi hissedettiklerinde dolayı, kısa sürede uykuya dalıp, daha uzun süre uyurlar.

Bebekler uykuda istemsiz olarak kollarını oynatırlar. Hatta beş dakika uyuduktan sonra aniden uyanırlar. Hamak Keyif bebek hamağında, bebeğin kendi ağırlığı ile hamak, bebeği sarar. Böylece bebekler kollarını rahatlıkla oynatamazlar ve daha uzun süre uyurlar.bebek hamak modelleri , bebek hamak beşik , hamak  bebek ,  hamak modeli , hamak keyfi ,

h


Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

organik hamak

  • Brand: bebecco
  • Product Code: ip hamak
  • Reward Points: 100
  • Availability: In Stock
  • 110.00TL

  • Ex Tax: 110.00TL
  • Price in reward points: 400

This product has a minimum quantity of 2

Tags: hamak, bebek hamak, bebek hamak modelleri, cingene beşiği, bebek hamaklari istanbul